Masaż relaksacyjny

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
100
Oferuję / poszukuję
Oferuję
Rodzaj
Masaż

Treść ogłoszeniaOferuję masaż relaksacyjny przeznaczony dla osób prowadzących stresujący tryb życia, wiodących życie związane z pośpiechem, niemających czasu na przyjemności, będących po długotrwałym wysiłku fizycznym i psychicznym. Szczególnie polecany osobom chcącym oderwać się od kłopotów i trosk dnia codziennego, mającym problemy z koncentracją, cierpiącym na depresję, czującym potrzebę rozluźnienia ciała i umysłu. Zalecany jest przy :  braku energii, zmęczeniu, bezsenności, bólach pleców oraz przy problemach natury emocjonalnej i siedzącym trybie życia. Masaż relaksacyjny jest leczniczym zabiegiem, który wpływa relaksacyjnie na ciało i umysł, wykonuje go na stole do masażu. 

Zapewniam higienę, miłą atmosferę, profesjonalizm i dyskrecję. Stanowisko pracy jest dezynfekowane przed każdą wizytą, a klient dostaje jednorazową bieliznę dla wygody i zachowania czystości. 

Masaż relaksacyjny 45 min - 60 min  - 100 zł
Masaż klasyczny 50 min - 100zł
Masaż + peeling - 150zł
Promocja dla Pań - 25% ! 
Możliwość przedłużenia masażu do 90 minut - 160 zł. 

Zapraszam do prywatnego miejsca na Morenie. 
Proszę o kontakt pod numerem telefonu [ukryte]   Jeśli nie odbieram, to proszę o sms albo wiadomość na WhatsApp, napewno oddzwonię.  Agnieszka 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64078923
  • Data wyróżnienia: 6 maja 2021
  • Data wprowadzenia: 26 stycznia 2021
  • Aktualizacja: 7 maja 2021
  • Wyświetleń: 1 133
  • Wyświetleń na liście: 23 106