Kurs Ósmoklasisty Last Minute Język Polski

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
5
Zdjęcie 1 / 5
Cena
150
Rodzaj szkolenia
Edukacyjne

Treść ogłoszenia

!! OD STYCZNIA NOWE GRUPY PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY !! POGÓRZE DOLNE
TERMINY DLA 8-KLASISTÓW 
J. POLSKI PONIEDZIAŁEK 18:10-19:40

Ekspresowe i kompeksowe powtórki, skupiamy się na najważniejszych elementach, wskazując strategie egzaminacyjne. Kameralne grupki - max 6 osób. Koszt miesięczny 150 zł. 15 spotkań po 1,5 godziny. 

Rozumiemy jak wielkim przeżyciem emocjonalnym jest egzamin; zdajemy sobie sprawę, że tradycyjne podejście nie pozwala w pełni przyswoić całego materiału i ubrać go w formę, którą przyjmie współczesny nastolatek. Nasi specjaliści, doświadczeni nauczyciele, wspierający edukatorzy przygotowują zajęcia nie tylko w oparciu o powtórki, ale przede wszystkim o indywidualne wsparcie każdego z uczniów. Kameralne grupy pozwalają pochylić się nad potrzebami każdego z nich, odkryć pasję i mocne strony, ale przede wszystkim umożliwiają nawiązanie indywidualnej i bliskiej relacji, na kanwie której wspólnie odkrywamy odpowiedzi na nurtujące problemy egzaminacyjne.

Na zajęciach z języka polskiego skupiamy się nie tylko na wyczerpujących powtórkach lektur czy zagadnień językoznawczych. Ten niezwykły przedmiot rozwija wiele kluczowych w życiu umiejętności i kompetencji, a nasi nauczyciele rozwijają je podczas każdych zajęć. Mowa tu o umiejętnym generalizowaniu skutecznej argumentacji czy logicznym wyciąganiu wniosków. Celem Laboratorium Edukacji jest dbałość o piękno języka poprzez elokwentne dyskusje czy kreatywny warsztat pisania. Pragnieniem naszym jest, by nasi uczniowie swobodnie posługiwali się niebanalną polszczyzną i potrafili umiejętnie formułować spójną argumentację. Aby nie odczuwali lęku podczas wypowiadania własnego zdania czy też indywidualnej opinii. Nasz zespół wie, że nie ma jednej drogi interpretacji, dlatego pragniemy dawać pełną swobodę wypowiedzi. Każdy pomysł jest dla tak samo wartościowy i cenny, a nauczyciele równo wspierają padającą ideę. Podczas przygotowywania do egzaminu z języka polskiego kładziemy nacisk na każdą płaszczyznę, zarówno literacką jak i gramatyczną, a podczas zajęć przyświeca nam jedna myśl - wspieranie indywidualności i kreatywności.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW:
tel. [ukryte] lub mail: [ukryte]
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 63911333
  • Data wyróżnienia: 17 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 17 listopada 2020
  • Aktualizacja: 18 listopada 2020
  • Wyświetleń: 40
  • Wyświetleń na liście: 2 824