Nauczyciel przedszkola

Jestem
Osobą prywatną

Treść ogłoszenia

Poszukujemy pogodnego i uśmiechniętego nauczyciela
Wymagania:
  • przygotowanie pedagogiczne , wykształcenie kierunkowe:  ukończone studia z pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej
  • łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami
  •  kultura osobista oraz pogodne i ciepłe usposobienie
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • dobra organizacja czasu pracy
Obowiązki:
  • prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych zgodnych z podstawą programową i wypełnianie wszystkich obowiązków z tym związanych (m.in. prowadzenie dokumentacji pedagogicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, przygotowywanie pomocy dydaktycznych potrzebnych do prowadzenia zajęć itp.)
  • organizowanie uroczystości przedszkolnych
  • dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków
  • współpraca z rodzicami w procesie edukacji i wychowania
  • realizacja zadań przedszkola
  • dbanie o ład i porządek  w salach dydaktycznych
Oferujemy bardzo dobre warunki pracy i płacy ok 4500 zł netto.
Serdecznie zapraszamy do naszego wesołego zespołu:)
czytaj więcej
Ogłoszenie podstawowe

Dagmara

Polityka prywatności
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Kalinowa 71 Kalinowa 71
Ważne jeszcze 3 dni (do 05.12.2022)
  • Numer ogłoszenia: 65003752
  • Data wyróżnienia: 04.11.2022
  • Data wprowadzenia: 13.09.2022
  • Aktualizacja: 07.11.2022