Zmiana pracy - Nawigator Kariery Harrison Assessments

powrót do listy
obserwuj
Cena
450
Rodzaj szkolenia
Zawodowe

Treść ogłoszenia

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz karierę zawodową, czy myślisz o zmianie pracy, wybór ścieżki zawodowej jest jedną z najważniejszych decyzji w Twoim życiu, ponieważ będzie miała znaczący wpływ na Twoją satysfakcję.

W Jaki Sposób Nawigator Kariery Może Ci Pomóc?
Harrison zapewnia dogłębną analizę twoich zainteresowań, preferencji zadań, mocnych stron, potencjalnych zakłócaczy oraz preferencji środowiska pracy i porównuje te czynniki z ponad 650 karierami.

To cenne narzędzie, które pomaga:
 • Dokonać świadomych i prawidłowych wyborów zawodowych.
 • Zmienić lub rozwijać swoją karierę zawodową.
 • Lepiej wykorzystać swoje atuty w rozwoju kariery.
 • Opracować profesjonalne CV oraz list motywacyjny.
 • Profesjonalne przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby z lekkością odpowiadać na zadawane pytania, dotyczące mocnych stron, predyspozycji, preferencji, motywatorów, czy umiejętności interpersonalnych.

Czym jest Harrison Assessments!
Harrison Assessments powstał w 1990 roku z jasną wizją wspierania ludzi i firmy w rozwijaniu potencjału indywidualnego i organizacyjnego. Profesjonalne, skuteczne i innowacyjne narzędzie diagnozy potencjału człowieka, jego mocnych stron, predyspozycji zawodowych i preferencji co do wykonywanej pracy,  wyznawanych wartości oraz umiejętności interpersonalnych.

Nawigator kariery zapewnia wskazówki dotyczące kariery, w zakresie możliwości rozwoju zawodowego.

Oferta specjalna 13 raportów w cenie 3.

Pakiet obejmuje teraz NIE 3, ale 13 raportów – 10 raportów gratis
 • Opcje Kariery
 • Rozwój Kariery
 • Twoje Największe Atuty
 • 10 x Analiza Satysfakcji z Pracy
OPCJA KARIERY
Dostarcza obszerną listę karier ze wskazaniem, które z nich będą sprawiały Tobie najwięcej satysfakcji. Ścieżki kariery wyświetlane są według procentowego wyniku dopasowania (od 100%  do 0% spójności). Na podstawie tego raportu będziesz mógł określić również różne poziomy edukacji potrzebne do osiągnięcia celu. To WYJĄTKOWY RAPORT, który precyzyjnie nakieruje na właściwą ścieżkę kariery. Obowiązkowo dla wszystkich, którym zależy na satysfakcji i sukcesie w obszarze zawodowym.

ROZWÓJ KARIERY
Pomaga poprowadzić ścieżkę kariery tak, aby była ona satysfakcjonująca i odpowiadała zainteresowaniom, umiejętnościom interpersonalnym, motywacjom. Raport pokaże jakie zadania lubisz wykonywać oraz jakie środowisko pracy jest dla Ciebie najlepsze. Określi również umiejętności przywódcze,  predyspozycje do pełnienia roli lidera.

TWOJE NAJWIĘKSZE ATUTY
Pomaga w pełni zrozumieć mocne strony, umożliwiając wykorzystanie ich na drodze dalszej kariery. Mierzy 175 cech i określa Twoje najwyższe wartości i priorytety - to gdzie dajesz z siebie najwięcej i co lubisz robić najbardziej. Znajomość mocnych stron pozwala lepiej planować działania związane z wyznaczaniem ścieżki zawodowej.

ANALIZA SATYSFAKCJI Z PRACY
Pokazuje dopasowanie do wybranego stanowiska z raportu Opcje Kariery, mocne strony i wskazówki rozwojowe. Porównuje twoje preferencje i zainteresowania z zadaniami i zainteresowaniami powiązanymi z satysfakcją z pracy i sukcesem dla typowych stanowisk znajdujących się w obrębie kariery zawodowej wybranego zawodu.

Badania Harrison Assessments wskazują, że wszystko zaczyna się od satysfakcji; jeżeli lubisz przynajmniej 75% swoich codziennych obowiązków zawodowych, to masz trzykrotnie większe szanse na odniesienie sukcesu w pracy.

Co otrzymujesz?
 • Pakiet 13 raportów, z możliwością wygenerowania Raportu Analiza Satysfakcji z Pracy w dowolnym czasie. Nie musisz od razu decydować się na skorzystanie z raportów gratisowych, może to zrobić w odpowiednim dla ciebie momencie.
 
 • 1.5 godzinną konsultację z akredytowanym konsultantem Harrison Assessments i coachem kariery.
Wartość pakietu – 1355 zł
Teraz dostępny w cenie – 450,00 zł

Chcesz dowiedzieć się więcej - Zadzwoń: 605584... Wyświetl numer lub Napisz: kontakt@ togethercoaching.pl

Jesteś zdecydowany wejdź na https://togethercoaching.pl/produkt/pakiet-nawigator-kariery-online-harrison-assessments/


 

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

450 zł

Aktualizacja: 10 dni temu
Ogłoszenie premium
Oferta online
605584... Zadzwoń
k...@toget... Wyświetl e-mail
Katarzyna Żuchowicz-Jabłońska
Adres
Gdańsk Śródmieście
Chmielna 71/74
Ważne jeszcze 19 dni (do 17.06.2020)
obserwuj to ogłoszenie
 • Numer ogłoszenia: 63423646
 • Data wyróżnienia: 18 maja 2020
 • Data wprowadzenia: 18 maja 2020
 • Aktualizacja: 19 maja 2020
 • Wyświetleń: 41
 • Wyświetleń na liście: 3 282
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS