Łódź motorowa Crescent Winner 450 +silnik Suzuki/wyposażenie/przyczepa

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 5

Łódź motorowa Crescent Winner 450 +silnik Suzuki/wyposażenie/przyczepa

Cena

29 500

Do negocjacji

  • Rok produkcji
    2014 r.
Jestem
Osobą prywatną
Sprzedam / kupię
Sprzedam
Stan techniczny
Nieuszkodzony
Historia pojazdu
  • Pierwszy właściciel

Przedmiotem ogłoszenia jest piękna Łódź motorowa Crescent model Winner 450, typ wędkarsko-rekreacyjny wraz z niżej wymienionym wyposażeniem.

Łódź została zakupiona jako nowa (rok prod. 2014) i doposażona w: oświetlenie (można więc nią można pływać także po zmroku), echosondę z mapami, automatyczne wypompowywanie wody, windę do trollingu + miejsca na wędki w nierdzewnej stali, silnik czterosuw Suzuki 30KM. Śruba została dobrana tak, aby można było trollingować, a przy prędkość do 40 km/h pięknie pracuje.

Przyczepka w cenie. Wszystko jak nowe, sprzęt bardzo mało używany (kilka razy), przechowywana w ocieplanym garażu. Szczerze ją polecam! Sama łódź (bez wspomnianego doposażenia) kosztowała mnie około 7 tys. euro. Łódź produkowana przez Szwedów na rynek skandynawski, tak więc jest to solidna konstrukcja. Zanim zdecydowałem się na zakup, widziałem wiele naszych łodzi i żadna nie była tak solidna, żadna nie była wykonana z tak grubych materiałów jak ta. Łódź oczywiście niezatapialna w specyfikacji 6 w skali Beauforta.

W przypadku dodatkowych pytań, proszę o kontakt telefoniczny. Uwaga - nie odpowiadam na maile i smsy! Konkretnie zainteresowane osoby proszę, aby dzwoniły pod podany w ogłoszeniu nr tel.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65334442
  • Data wprowadzenia: 29.05.2023
  • Aktualizacja: 02.06.2023
Wróć do góry