Intensywne Kursy Specjalistyczne

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Cena
3 700
Język
Angielski
Dostępne poziomy
Podstawowy,
Średniozaawansowany,
Zaawansowany,
Konwersacje,
Kursy biznesowe,
Przygotowanie do egzaminów
Oferta
Szkoły językowej

Treść ogłoszenia

Zanurzenie w języku obcym mające na celu stworzenie warunków podobnych do przebywania w kraju obcojęzycznym.
Wiele osób pracujących, ze względu na brak czasu, chce często by nauka zamiast dwóch spotkań w tygodniu, była prowadzona w trybie 8 godzin dziennie przez tydzień, w celu przyspieszenia postępu językowego. Motywacja do nauki godna pochwały, jednak faktem jest, że 32 godzimy na przestrzeni 7 dni przynoszą zdecydowanie mniejszy postęp językowy, niż ta sama ilość godzin rozłożona na 3 miesiące, w postaci regularnych spotkań dwa razy w tygodniu. Dlatego też kursy te należy raczej traktować jako niezwykle wartościowy dodatek do normalnego trybu nauki języka obcego.
Na przestrzeni kilkuletniej współpracy z naszymi klientami regularnie wykorzystujemy zanurzenie w języku do osiągnięcia konkretnych celów. Organizowaliśmy je na przykład w celu przygotowania naszego klienta do przeprowadzenia prezentacji w języku angielskim dla swoich przełożonych, będąc na poziomie A2 nasz klient musiał być przygotowany nie tylko do samej prezentacji, musiał również przewidzieć jakie pytania zostaną zadane w trakcie lub po prezentacji, i być w stanie udzielić na nie odpowiedzi. Zadaniem lektora było zapoznanie się z tematyką prezentacji, szczegółowe omówienie poszczególnych slajdów, a następnie przećwiczenie prezentacji, pytania odpowiedzi, oraz inne elementy całego wyjazdu, hotel, lotnisko rozmowy w nieformalnych sytuacjach etc. Kursy przynoszą doskonale rezultaty pod warunkiem ze są dokładnie zaplanowane i dopasowane do potrzeb danego klienta. W przypadku nowych klientów wymagane jest spotkanie z lektorem w celu omówienia szczegółów kursu. Cena kursu obejmuje wyżywienie oraz napoje.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, zapoznania się z naszymi referencjami: http://www.welcomeschool.pl/ 
  • Numer ogłoszenia: 61050972
  • Data wyróżnienia: 14 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 14 grudnia 2017
  • Aktualizacja: 21 lipca 2020
  • Wyświetleń: 445
  • Wyświetleń na liście: 40 184