Legal English

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
2
Zdjęcie 1 / 2
Cena
2 325
Język
Angielski
Dostępne poziomy
Zaawansowany,
Kursy biznesowe,
Przygotowanie do egzaminów
Oferta
Szkoły językowej

Treść ogłoszenia

Z uwagi na współpracę z klientami w systemie hybrydowym , spotkania  stacjonarne ograniczyliśmy jedynie do spotkań (1 - 1). Spotkania indywidualne zapewniają większe bezpieczeństwo, zajęcia odbywają się w salach zapewniających przestrzeń zarówno w wymiarze fizycznym jaki i osobistym, osoby odwiedzające nasze biura mają możliwość zaczekania w innym pomieszczeniu na zakończenie zajęć.  Szkolenia grupowe i indywidualne prowadzone są online od wielu lat, dlatego zdołaliśmy wypracować efektywny sposób interakcji zarówno w trakcie jak i pomiędzy zajęciami. 

Kurs Legal English jest kursem specjalistycznym skierowanym do menedżerów, dyrektorów, osób pracujących w biurach i departamentach prawnych, pracowników firm doradczych i kancelarii adwokackich.

Celem kursu jest rozwój sprawności językowych w zakresie języka prawniczego oraz wzbogacenia słownictwa z zakresu prawa i biznesu, m.in. poprzez czytanie tekstów prawnych i prawniczych, pisanie dokumentów kontraktowych i notatek służbowych, wyrażanie opinii na aktualne tematy związane z prawem i biznesem. 

Podobnie jak w przypadku kursów biznesowych, rynek oferuje sporo dobrych podręczników, naturalnie kurs musi być uzupełniony materiałami z Internetu i dokumentami w oryginale, jak również materiałami z innych podręczników. Jednakże, bardzo pozytywnym aspektem nauki języka biznesowego i prawniczego, jest fakt iż, podręczniki te powołują się na źródła internetowe, co sprawia ze sam kurs jest bardziej interesujący i co najważniejsze efektywny. Kurs z zakresu Legal English wymaga jednak zaznajomienia się z językiem używanym w tekstach prawniczych, umowach zwanym „Legalese”. Stosowanie „Legalese” może z jednej strony znacznie ułatwić np. czytanie lub pisanie umów, jednak może tez skutecznie utrudnić lub spowolnić proces negocjacji i narazić na dodatkowe koszta związane choćby z tłumaczeniem umowy na język polski. Praca z umowami i dokumentami prawnymi w ramach realizacji szkolenia z zakresu Legal English wymaga koncentracji, dokładności oraz cierpliwości. 

Na przestrzeni kilku lat wypracowaliśmy metody utrwalające wiedzę oraz urozmaicające przebieg kursu. Skupiamy się na wyławianiu szczegółów mogących wpłynąć np. na przebieg negocjacji, warunki umowy etc. Proces poprawnego zrozumienia, użycia poszczególnych wyrażeń, wymaga praktyki i zaangażowania ze strony kursantów. 

Kurs jest przede wszystkim skierowany do osób dorosłych. Wiedza zdobyta podczas kursu, o ile będzie odświeżana lub praktykowana w życiu zawodowym, pozostanie atutem na wiele lat po zakończeniu kursu.

(Zawsze) dostępne bezpłatne miejsca parkingowe na parkingu monitorowanym 
 
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 63690956
  • Data wyróżnienia: 29 września 2020
  • Data wprowadzenia: 28 sierpnia 2020
  • Aktualizacja: 26 maja 2021
  • Wyświetleń: 136
  • Wyświetleń na liście: 14 955