Nowy lokal ul. Hutnicza. Wysoki standard i okazyjna cena

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
4
Zdjęcie 1 / 4
Cena
7 000
 • Piętro
  1
 • Rok budowy
  2019 r.
Adres
gdynia chylonia
Hutnicza/ Krzywosutego
Cena za m2
23,33
Rodzaj nieruchomości
Lokal usługowy
Umeblowane
Nie
Powierzchnia
300 m2
Typ ogrzewania
Gazowe
Powierzchnia działki
800 m2
Dodatkowe informacje
 • Miejsce parkingowe

Treść ogłoszenia

Do wynajęcia nowoczesny reprezentacyjny lokal w nowo budowanym budynku przy ulicy Hutniczej.Trwa aktualnie wykańczanie elewacji budynku i układanie kostki brukowej. Zakończenie prac na początku sierpnia. Lokal może zostać wydany od zaraz
Lokal posiada osobne wejście z klatką schodową.

 Budynek znajduje się w sąsiedztwie hurtowni Femax ( okolice makro). Jest bardzo dobrze widoczny z głównej ulicy Hutniczej i ulicy Krzywoustego.Lokal posiada bardzo dużą witrynę o długości 8metrów i wysokości prawie 3metry widoczną z głównej ulicy Hutniczej i Krzywoustego i dodatkowo dwa ogromne okna 3m x 3m każde. Ściany obtynkowane pomalowane na biało, wykończona kompletnie łazienka, oświetlenie ledowe,grzejniki.
Nowy wykończony lokal.
Budynek wykonany z najwyższej klasy materiałów, maksymalnie docieplony, łącznie ze stolarką okienną ,najnowocześniejszy kocioł gazowy z odzyskiwaniem ciepła. To wszystko daje nam niskie opłaty za ogrzewanie gazowe. Możliwość umieszczenia dużej reklamy na budynku i na dachu która będzie widoczna kilka set metrów od budynku z ul. Hutniczej. Dużo miejsc parkingowych przed budynkiem. Cena w ogłoszeniu netto plus opłaty gaz, woda, prąd. Pełna faktura Vat 23%.

Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni 185m2  na parterze i 160m2 na II piętrze  Klatka schodowa łączy parter i piętra ( jest wejście od zewnątrz i od wewnątrz lokalu)
Możliwość również wydzielenia mniejszej powierzchni. Lokal idealny na działalność handlową,usługową, produkcyjna oraz biurową. Możliwość dowolnej adaptacji lokalu.
 • Numer ogłoszenia: 63613685
 • Data wyróżnienia: 30 lipca 2020
 • Data wprowadzenia: 30 lipca 2020
 • Wyświetleń: 85
 • Wyświetleń na liście: 12 936