Działka usługowa - Łebno

Ogłoszenie podstawowe
Łebno
Kartuska
59783 m2 3 467 414 zł
obserwuj
Skontaktuj się
obserwuj
9
Zamów ofertę na e-maila
Zdjęcie 1 / 9

Działka usługowa - Łebno

Cena

3 467 414

Jestem
Firmą
Adres
Łebno
Kartuska
Cena za m2

58

Nr licencji pośrednika
49
Rodzaj nieruchomości
Działka usługowa
Nr oferty
IB07281
Powierzchnia
59 783 m2
Powierzchnia działki
59 783 m2
Dostępne od
Od zaraz
Dodatkowe informacje
  • Siła
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Miejscowość Łebno, gmina Szemud, powiat wejherowski, województwo pomorskie, działka rolna na sprzedaż. Możliwość realizacji projektów mieszkaniowych jak i produkcyjno usługowych. Lokalizacja: działka położona przy drodze wojewódzkiej nr 224, asfaltowej (szerokość wjazdu: ...m), dojazd do drogi szybkiego ruchu S6 (ok. 9 km co przekłada się na 6 min dojazdu do węzła) i autostrady A1, w odległości ok. 30km do Drogi Kaszubskiej (nowa droga szybkiego ruchu z trwająca kontynuacją budowy drogi w kierunku Szczecin cechującą się szybkim i sprawnym dostępem do dróg Północ-Połududnie, Wschód - Zachód, właśnie dzięki połączeniu z trasami S6, Obwodnicą Trójmiasta, rozpoczęta inwestycja dot. budowy obwodnicy Żukowa, Autostrada A1, kierunek Szczecin kontynuacja budowy trasy S6) ze zjazdem w kierunku Gdyni (27km), Gdańska (42km), Wejherowa (20km) i Szczecina (318km); Ze względu na bliskość do Trójmiasta i małego trójmiasta (Rumia, Reda, Wejherowo), dobry swobodny (płynny, bez zatorowy) dojazd, tani grunt pod zabudowę, miejsce idealne na siedzibę firmy. Ze względu na położenie i otoczenie nieruchomości (dużo zieleni) jest możliwość osiągnięcia dwóch celów: korzystne położenie dla firmy i sprzyjające warunki pracy dla pracowników. Łatwy dojazd dla potencjalnych pracowników firmy. Bardzo dobre miejsce na lokalizację Parku Handlowego, sklepu wielkopowierzchniowego, zakład produkcyjny np. z salonem handlowycm, magazyny, itp.

OPIS: działka nr 107/3 o nieregularnym kształcie, dojazd do działki drogą asfaltową, działka rolna o powierzchni całkowitej 5,9783ha (od rogi asfaltowej grunty orne RIVb: 8365m2; od drogi asfaltowej pastwiska trwałe PsV: 693m2; dalej grunty orne RV: 2703m2; pastwiska trwałe PsVI: 4925m2; dalej łąki trwałe ŁVI: 39592m2 i nieużytki N: 3515m2); Teren płaski, nieużytki zadrzewione, staw w środku. Teren idealny: pod zabudowę: park handlowy (nie ma takiej inwestycji w najbliższym otoczeniu) ze stacją paliw, z miejscem rekreacyjnym dla osób z tamtego terenu, pod budowę obiektu (dom seniora, dom weselny, centrum rehabilitacyjne), siedziba firmy (budynki biurowo magazynowe). Oferta jest atrakcyjna ze względu na obszar jak i cenę nieporównywalnie niższą od cen nieruchomości z Trójmiejskich stref industrialnych. W sąsiedztwie budynki przemysłowo-usługowe (produkcyjne) z siedzibą mniejszych i większych firm np.Stal Complex, Serw Mal., trochę budynków mieszkalnych; Istnieje możliwość kupna części działki.

Info o terenie dla działki nr 107/3: brak jest miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, działka nie jest położona na obszarze rewitalizacji, działka nie jest objęta uproszczonym planem urządzenia lasu; Właściciel nieruchomości będzie aktywnie uczestniczył w pozyskaniu dokumentów potwierdzających możliwość zrealizowania inwestycji zgodnej z oczekiwaniami Inwestora.

Media w drodze: prąd, woda (gminna), światłowód;
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65310678

Aktualizacja: 18.02.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od A. B. Irena Byczkowska

Mieszkanie - Gdańsk Śródmieście

Ogłoszenie podstawowe

720 000 zł

Aktualizacja: 5 dni temu

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście

Ogłoszenie podstawowe

897 625 zł

Aktualizacja: 5 dni temu

Mieszkanie - Gdynia Śródmieście

Ogłoszenie podstawowe

799 000 zł

Aktualizacja: 5 dni temu

Dom wolnostojący - Rekowo Górne

Ogłoszenie podstawowe

870 000 zł

Aktualizacja: 5 dni temu
Działka usługowa - Łebno

Oferta, którą oglądasz

Działka usługowa - Łebno

Zapytaj o ofertę

Irena Byczkowska

509302... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Łebno
Kartuska
Zobacz dane kontaktowe

Dane oferty pobrane z serwisu PBON

Zadzwoń SMS
Wróć do góry