Spedytor międzynarodowy

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Profil

Twój zakres obowiązków
  • negocjujesz warunki współpracy z klientami / podwykonawcami
  • monitorujesz transporty "w drodze"
  • sprawujesz kompleksową kontrolę nad zleceniami
  • nawiązujesz relacje z nowymi klientami
  • analizujesz rynek TLS
Nasze wymagania
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym – bez tego ani rusz
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia
  • jesteś skrupulatny/a i rzetelny/a – to Ci się na pewno przyda
  • potrafisz szybko wyciągać wnioski z informacji, które otrzymujesz
  • lubisz i umiesz pracować z ludźmi

  • To oferujemy
  • stabilną i długoterminową współpracę - nie szukamy kogoś na chwilę. Jesteśmy zgranym zespołem i szukamy człowieka, który dołączy do nas na stałe
  • wzrost wysokości zarobków zależna od wzrost kompetencji i zaangażowania
  • prywatna opieka medyczną oraz możliwość zakupu pakietu dla Twoich najbliższych
  • luźny piątek mamy codziennie- brak dress code’u
  • konkursy wewnątrzfirmowe
  • spotkania i wyjazdy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [ukryte]
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64792087
  • Data wprowadzenia: 12.04.2022
  • Aktualizacja: 14.04.2022