Asystent Projektanta Branży Sanitarnej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Biuro projektowe Poldukt Projekt, specjalizujące się w projektowaniu dróg, oraz wykonywaniu analiz ruchu drogowego, zatrudni asystenta projektanta branży sanitarnej.

Wymagania:
  • Wykształcenie- studenci lub absolwenci kierunku budownictwo, transport,planowanie przestrzenne,
  • Obsługa komputera: CAD, MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane.
Obowiązki:
  • Praca biurowa- udział przy sporządzaniu dokumentacji projektowej branży sanitarnej.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę, staż lub praktyka studencka,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień,
  • Pracę w sympatycznym i doświadczonym zespole projektantów różnych branż,
  • Wyjazdy integracyjne.
Informacje o firmie
Firma Poldukt Projekt Sp z.o.o specjalizuje się w projektowaniu dróg, oraz wykonywaniu analiz ruchu drogowego. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu układów drogowych, oraz sprawdzony i solidny zespół projektantów wielu branż pozwala na sprostanie nawet najbardziej złożonym projektom , zarówno dróg publicznych jak i układów wewnętrznych. Współpracujemy z firmami deweloperskimi ,architektami, oraz inwestorami prywatnymi na terenie całego kraju.

Aktualizacja: 13.03.2024