Asystent działu SEO osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (do)
4242
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Zdalna
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

JohnnyBros jest polską firmą, z siedzibą w centrum Gdańska. Nasz międzynarodowy zespół pracuje wykorzystując najbardziej twórcze i skuteczne strategie rynkowe, tak aby umożliwić każdej reklamującej się firmie dotarcie do jak największej grupy klientów i, co za tym idzie, zapewnić możliwie najszerszą rozpoznawalność.

Twoje zadania:

- sprawdzanie pozycji wybranych stron internetowych,
- ocena rezultatów optymalizacji stron.

Od kandydatów oczekujemy:

- umiejętności swobodnego poruszania się w przestrzeni Internetu,
- zaangażowania w realizację powierzonych zadań,
- chęci do szybkiego uczenia się,
- dokładności i sumienności.
- wymagane jest orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

- pracę na pełen etat w trybie zdalnym, z przeszkoleniem w siedzibie naszej firmy,
- możliwość rozpoczęcia dnia pracy w przedziale godzinowym 7-9,
- niezbędne narzędzia pracy,
- pomoc i wsparcie w nauce nowej wiedzy i umiejętności.

A także:

prywatną opiekę zdrowotną,
- benefit System,
- dofinansowania do kursów hobbystycznych - zapłacimy 70% ceny wybranych przez Ciebie kursów, byś mógł rozwijać swoje hobby
- bony świąteczne,
- wczasy pod gruszą.

Nie masz doświadczenia? Spokojnie! Wszystkiego Cię nauczymy :)
Poszukujemy osób z Trójmiasta i bliskich okolic.

Osoby zainteresowane pracą, proszone są o przesłanie CV na adres: [ukryte]
W tytule maila prosimy wpisać : „Asystent Działu SEO”.
Wynagrodzenie: 4242 zł brutto/miesiąc.
Informujemy, że zapoznamy się z każdą nadesłaną aplikacją, odpowiemy jednak tylko na wybrane.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JohnnyBros z siedzibą w Gdańsku zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Informujemy, że Administratorem danych jest JohnnyBros z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aktualizacja: 08.03.2024