Asystent/Asystentka Spedytora Międzynarodowego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

OPIS
PCP LOGISTICS  – stabilnie rozwijająca się firma transportowo – spedycyjna specjalizująca się w przewozach międzynarodowych zorganizuje Twoją ścieżkę rozwoju kariery zawodowej. Masz doświadczenie w transporcie ? Chcesz je zdobyć ? W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację na stanowisko:

ASYSTENT SPEDYTORA MIĘDZYNARODOWEGO
Jeżeli posiadasz:
  • ambicję, chęć rozwoju osobistego i chcesz stanowić wkład w rozwój firmy,
  • zdolności organizacyjne, analityczny umysł, łatwość planowania
  • motywację do nauki i działania,
  • otwarty umysł,
  • chęć do pracy w dynamicznym zmiennym otoczeniu,
  • znajomość języków obcych (angielski) w mowie i piśmie.
Oferujemy:
  • możliwość szybkiego rozwoju w strukturach firmy,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w której nie można się nudzić,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników,
  • umowę o pracę, umowa zlecenie
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy.

www.pcplogistics.pl

Miejsce pracy:
GDYNIA - WICZLINO
Informacje o firmie
Zadania:
  • Wsparcie spedytora w realizacji zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie drogowym drobnicowym, oraz całopojazdowym
  • Dbałość o dobre relacje z partnerami i klientami
  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej oraz wprowadzanie danych do systemu
  • Wystawianie faktur obciążeniowych
  • Sporządzanie raportów

Aktualizacja: 02.06.2023