Asystentka / Asystent działu handlowego

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania
minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej
znajomość podstaw księgowości
odpowiedzialność, sumienność,  komunikatywności, wysoka kultura osobista
dobra organizacja pracy własnej
umiejętność pracy w zespole
Obowiązki
koordynowanie i prowadzenie spraw administracyjnych biura
obsługa programu magazynowo-księgowego, koordynacja zamówień
pomoc w przygotowaniu ofert handlowych, obsługa klienta
Oferujemy
umowę o pracę na cały etat
pracę w małym zespole, przyjazną atmosferę
 wynagrodzenie podstawowe +system premiowy

Informacje o firmie
Image Recording Solutions Pomorze Sp. z o.o. - tworzymy rozwiązania audiowizualne dla biznesu, edukacji i administracji publicznej. Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi gwarantującymi satysfakcję klienta. Oferujemy rozwiązania kompleksowe, w tym monitory, projektory, technologie informatyczne, produkty i tablice interaktywne SMART, systemy konferencyjne, laboratoria językowe.

Aktualizacja: 20.06.2023