Asystent/ka ds. Administracyjnych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Spedycja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-bieżąca aktualizacja grafików dostaw
-Obsługa dokumentacji spedycyjne i wprowadzanie/aktualizowanie danych do CW1
-zakładanie rezerw w systemie CW1
-automatyczne zatwierdzanie faktur w Webcost
-ubezpieczanie przesyłek
-Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej
-Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach
-Współpraca i wspieranie wszystkich działów firmy

WYMAGANIA:
-Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
-znajomość pakietu MS Office -biegła obsługa programu Excel
-znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
-zdolności interpersonalne
-komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy zespołowej
-umiejętność planowania zadań
-Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00

Informacje o firmie
DSV – Global transport and logistics
DSV is a dynamic workplace that fosters inclusivity and diversity. We conduct our business with integrity, respecting different cultures and the dignity and rights of individuals. When you join DSV, you are working for one of the very best performing companies in the transport and logistics industry. You’ll join a talented team of more than 75,000 employees in over 80 countries, working passionately to deliver great customer experiences and high-quality services. DSV aspires to lead the way towards a more sustainable future for our industry and are committed to trading on nature’s terms.
We promote collaboration and transparency and strive to attract, motivate and retain talented people in a culture of respect. If you are driven, talented and wish to be part of a progressive and versatile organisation, we’ll support you and your need to achieve your potential and forward your career.