Doradca Klienta obsługa sklepu z akcesoriami fryzjerskimi beauty

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna,
Kosmetyka / Fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent

Prężnie rozwijająca się polska firma  zajmująca się sprzedażą akcesoriów fryzjerskich poszukuje pracowników. Działamy na rynku od kilkunastu lat, dlatego oferujemy stabilną i długoterminową współpracę z dużymi możliwościami rozwoju.
Nauczymy Cię dobierać odpowiednie produkty dla Klienta oraz ich charakterystyki.
Liczy się dla nas Twoja energia, staranność i zaangażowanie.

  • Obsługa sklepu stacjonarnego i internetowego
Praca będzie odbywała się w Gdańsku - Jasień. Prywatny parking pod firmą oraz blisko przystanki autobusowe i tramwajowe.

Główne zadania:
  • obsługa/konsultacje  Klienta stacjonarnie oraz innymi kanałami kontaktu (telefonicznie, mailowo, SM)
  • pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • przygotowywanie indywidualnych zamówień
  • wydawanie paczek kurierowi, wystawienie produktów
  • dbanie o eksplozje i porządek w miejscu pracy
  • pozyskiwanie Klientów
Wymagania:
  • sumienność, samodzielność, staranność
  • dynamika w działaniu
  • pozytywne podejście
  • wysoka kultura osobista
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat.B oraz znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
  • chęć do nauki
W zamian za to my oferujemy:
  • długoterminową współpracę - umowa o pracę
  • dobrą atmosferę
  • możliwość awansu
  • terminowa podstawa + premie i prowizje
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy - telefon, dostęp do samochodu służbowego
  • dużą dozę samodzielności i możliwość wprowadzania w życie własnych pomysłów
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia krajowe i zagraniczne

Osoby spełniające powyższe kryteria i zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV drogą mailową wraz z poniższym dopiskiem dotyczącym zgody przetwarzania danych osobowych. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "OBSŁUGA SKLEPU"

Aktualizacja: 24.02.2024