Doradca Techniczno-Handlowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży mobilnej
  • Chęć i motywacja do zarabiania dużych pieniędzy – zapewniamy, że u nas nie ma limitu!
  • Entuzjazm i zaangażowanie w codziennej pracy z Klientem
  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
Mile widziane
  • Doświadczenie w branży OZE

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów OZE do klienta indywidualnego
  • Prowadzenie spotkań z klientem ukierunkowanych na domknięciu sprzedaży już na pierwszych spotkaniach!
  • Prowadzenie negocjacji z Klientami (spotkania umówione przez dział Contact Center zgodnie z Twoim kalendarzem)
  • Praca na konkretnym rejonie, ustalonym z Managerem

To oferujemy

  • U nas na start masz podstawę plus premie od wyników sprzedaży!
  • Elastyczne formy współpracy: umowa zlecenie, umowa o współpracę i wyjątkowych sytuacjach umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy tj.: samochód służbowy klasy B, karta paliwowa, telefon i iPad
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej Enel-Med
  • Wewnętrzne, profesjonalne szkolenia sprzedażowe od pierwszych dni pracy
  • Konkursy sprzedażowe gdzie razem z nami możesz zwiedzić stolice Europy:)
  • Wsparcie działu realizacji, finansowania i innych działów
  • Produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie
  • U nas liczysz się Ty!

Aktualizacja: 27.05.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl