Doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Margo Sp.j. to ceniona i nagradzana firma na rynku dealerskim. Każdego dnia rozwijamy się i zmieniamy, by w coraz doskonalszy sposób pomagać w zakupie i eksploatacji samochodów osobowych. Firma Margo Sp.j.to przede wszystkim ludzie z pasją, których celem jest świadczenie najwyższej jakości usług oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientem ku zadowoleniu obu stron.

Miejsce pracy: Kartuska 381.

Twój zakres obowiązków:
-zarządzanie harmonogramem napraw blacharsko - lakierniczych;
-wykonywanie oględzin;
-przygotowywanie kosztorysów naprawy;
-nadzór nad poprawnością wykonanych prac serwisowych (otwieranie i fakturowanie zleceń, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji);
-kontakt z ubezpieczycielem w ramach likwidacji szkód;
-współpraca z działem serwisu w zakresie usług dodatkowych;
-reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek.

Nasze wymagania:
-Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej do Klienta;
-Znajomość budowy pojazdów;
-Prawo jazdy kat. B i wysoka kultura jazdy;
-Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
-Umiejętność budowania i nawiązywania dobrych relacji z Klientami;
-doświadczenie na podobnym stanowisku;
-znajomość programu Audatex.

Oferujemy:
-Umowę o pracę;
-Atrakcyjne wynagrodzenie;
-System profesjonalnych szkoleń zakończony prestiżowym certyfikatem Hyundai;
-Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie;

Aktualizacja: 11.08.2023