Ogłoszenie nieaktualne

Doradca klienta

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4242
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Centrum Handlowe Designer

Sklep Dajar

OPIS STANOWISKA
  • profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • obsługa kasy fiskalnej
  • układanie towaru
  • dbanie o estetyczny i właściwy sposób ekspozycji
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
WYMAGANIA

Od kandydatów oczekujemy:
  • zaangażowania i odpowiedzialności
  • dyspozycyjności - praca w systemie równoważnym
  • praca w systemie 12h
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy
OFERUJEMY
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • miłą atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Doradca Klienta zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883, tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182 z późniejszymi zmianami)

Informacja:Zgodnie z art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy , że :

a) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dajar sp. z o.o. z siedzibą 75-072 Koszalin, ul. Połtawska 6

b) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - dpo dajar.pl

c) Pani/Pana dane przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko Doradca Klienta

d) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody oraz przez czas określony przepisami prawa

e) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, a także prawo do sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto posiada Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych osobowych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do przenoszenia tych danych

f) Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan , że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO

g) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Więcej o firmie Dajar dowiesz się na www.dajar.pl oraz http://sklep.dajar.pl

Aktualizacja: 16.02.2024