Dyrektor Grupy Budów - Infrastruktura

Branża / kategoria
Kadry

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe techniczne,
  2. doświadczenie w realizacji projektów drogowych,
  3. co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe,
  4. znajomość zagadnień z zakresu produkcji oraz zarządzania kontraktami,
  5. zarządzanie finansami,
  6. kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu.

  Zakres obowiązków:

  • koordynacja  działań i nadzór  nad  jakością i terminowością prowadzonych przez Spółkę kontraktów budowlanych,
  • zarządzanie budżetem i ryzykiem projektów,
  • przygotowywanie analiz technicznych robót budowlanych,
  • zapewnienie efektywnej komunikacji w zespole projektów,
  • kontakt z inwestorem,
  • wsparcie zespołu przygotowania produkcji w zdobyciu kontraktów w ramach zamówień publicznych.

Oferujemy:

  1. atrakcyjne wynagrodzenie,
  2. pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  3. dobre warunki i narzędzia pracy.

Aktualizacja: 29.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl