Ogłoszenie nieaktualne

Elektryk/Automatyk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Specjalista

Firma Elektro-MAR z ugruntowaną pozycją na rynku w branży elektrycznej oraz automatyki przemysłowej, zatrudni Elektryka / Automatyka, który weźmie udział w projektach wykonywanych przez firmę.

Zależy nam na wysokiej jakości usługach, dlatego nasi pracownicy stale uczestniczą w wszelkiego rodzaju szkoleniach i kursach, podnosząc swoje kwalifikacje. Rozwiń swoje dotychczasowe umiejętności i bądź częścią zgranego zespołu.

Zakres obowiązków:
  • instalacja i podłączanie rozdzielnic elektrycznych
  • montaż koryt kablowych
  • montaż oświetlenia oraz osprzętu
  • prace ziemne m.in. wykopy pod okablowanie i instalacja okablowania
  • budynki mieszkalne, komercyjne, biurowe, oświetlenie zewnętrzne
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie zawodowe (automatyka, elektrotechnika, elektronika, mechatronika, inne pokrewne)
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane aktualne uprawnienia SEP
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B (+E)
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • wysokie wynagrodzenie i transparentne warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia stacjonarne i wyjazdowe
  • udział w interesujących projektach
  • profesjonalne narzędzia do pracy na stanowisku
Informacje o firmie
Firma Handlowo-Usługowa Elektro-MAR jest firmą prywatną z siedzibą w Chwaszczynie koło Gdyni. Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2006 roku głównie od drobnych usług elektrycznych dla klientów indywidualnych. Z czasem, współpraca jako podwykonawca przy realizacji większych zadań budowlanych, pozwoliła rozszerzyć zakres działalności i ugruntowała naszą pozycję na rynku.

Naszą podstawową działalnością są prace elektryczne, teletechniczne i elektroinstalacyjne. Wykonujemy także sieci kablowe średniego i niskiego napięcia, oświetlenia zewnętrzne oraz stacje transformatorowe.

Uczestniczymy w szkoleniach i kursach podnosząc swoje kwalifikacje tak, aby sprostać nowoczesnym założeniom projektowym. Nasze doświadczenie w połączeniu z zapleczem profesjonalnego sprzętu, maszyn i aut pozwalają nam zachować wysoką jakość usług oraz terminowość przy utrzymaniu konkurencyjnej ceny.

Jesteśmy gotowi do współpracy „od koncepcji przez projekt, do realizacji zadania”. Pracujemy na terenie całego kraju. Dostosowujemy termin i godzinę prowadzenia robót do wymagań inwestora tak, aby nie zakłócić ciągłości pracy w remontowanym obiekcie.

Aktualizacja: 08.12.2023