Handlowiec/ Specjalist(k)a ds. obsługi klienta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków
  • Telefoniczna i stacjonarna obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług;
  • Aktywna sprzedaż;
  • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z klientami;
  • Zapewnienie wysokiej jakości współpracy z klientem poprzez utrzymywanie stałego kontaktu i wsparcie klienta;
  • Dbałość o wysoki standard obsługi i wzmacnianie pozytywnego wizerunku naszej marki.
Nasze wymagania
  • Doświadczenia w szeroko pojętej pracy z klientem mile widziane;
  • Łatwość nawiązywania kontaktu i rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • W przyjaznej atmosferze poznasz pełną ofertę naszych usług i produktów, a także dowiesz się, jak rozmawiać o niej z klientem;
  • Umowę o pracę w stałych godzinach (pon. – pt.);
  • Biuro mieści się w dobrze skomunikowanej części Gdańska na Chełmie;
  • Dofinansowanie szkoleń lub studiów podyplomowych;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Telefon służbowy;
  • Po okresie próbnym samochód służbowy.
Czekamy na Ciebie! Prześlij nam swoje CV na adres: [ukryte] w tytule: Specjalist(k)a ds. obsługi klienta

Informacje o firmie
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z Gdańska posiadająca w sprzedaży szeroką gamę produktów BHP, odzieży roboczej, środków chemicznych i wielu innych!
Zapewniamy:
- szeroki asortyment produktów wiodących producentów polskich i zagranicznych;
- personalizację produktów poprzez trwałe znakowanie odzieży zgodnie z  identyfikacją wizualną marki;
- dowóz na wskazany adres, nawet tego samego dnia;
- szybkie realizacje zgodne ze specyfikacją, w ustalonych terminach;
- atrakcyjne ceny i indywidualne podejście do każdego klienta.

Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo, ale również o wizerunek naszych klientów.

Zapewnimy kompleksową obsługę także w zakresie świadczenia usług poligraficznych:
- Znakowania odzieży roboczej,
- Druku offsetowego,
- Druku cyfrowego,
- Projektu i wykonania materiałów reklamowych,
- Opakowań,
- Banerów i billboardów,
- Reklamy zewnętrznej,
- Reklamy na autach,
- Wydruku na płótnie,
- Grawerowania i wiele innych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Grafo-BHP Łukasz Woźnicki w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aktualizacja: 16.02.2024