Informatyk - specjalista poszukiwany

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna

Firma A&T Group Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego informatyka, który dołączy do naszego zespołu. Jesteśmy firmą logistyczną, spedycyjną  i potrzebujemy profesjonalisty z obszaru informatyki, który pomoże nam osiągnąć nasze cele i rozwijać nasze projekty.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ( lub w trakcie)z zakresu informatyki lub pokrewnych dziedzin.
  • Doświadczenie w pracy jako informatyk lub administrator systemów.
  • Znajomość systemów operacyjnych,
  • Umiejętność konfiguracji i utrzymania sieci komputerowych.
  • Znajomość języków programowania  będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolność rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć ciągłego rozwoju i uczenia się nowych technologii.
Obowiązki:
  • Konfiguracja, utrzymanie i monitorowanie systemów komputerowych.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z komputerami, siecią i oprogramowaniem.
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia efektywnego działania systemów informatycznych.
  • Wdrażanie nowych technologii i oprogramowania w firmie.
  • Przygotowywanie raportów dotyczących stanu systemów informatycznych.
  • Aktualizacja strony internetowej na bieżąco, zdjęcia , teksty word press
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu.
Jeśli spełniasz nasze wymagania i jesteś gotowy do podjęcia nowego wyzwania w dziedzinie informatyki, prosimy o przesłanie swojego CV  na adres g...@atgro... wyświetl e-mail . W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja na stanowisko Informatyka - [Twoje Imię i Nazwisko]".
Czekamy na Twoje zgłoszenie i mamy nadzieję, że dołączysz do naszego zespołu
Informacje o firmie
Forma zatrudnienia oraz ustalanie zarobków na rozmowie kwalifikacyjnej. Jesteśmy fleksyjni