Inspektor ds. nawigacji i bezpieczeństwa żeglugi

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

WYMAGANIA :
  • Wyższe wykształcenie - kierunek morski,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w dziale pokładowym na statkach w żegludze międzynarodowej,
  • Znajomość języka angielskiego - minimum na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz systematyczność w realizowaniu działań,
  • Dyplom Kapitana Żeglugi Wielkiej lub Kapitana do 3000GT -będzie atutem,
ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
  • Legalizacja sprzętu ppoż. i ratowniczego,
  • Prowadzenie inspekcji wewnętrznej jednostek taboru pływającego,
  • Certyfikacja jednostek pływających,
OFERUJEMY :
  • Zatrudnienie w oparciu o pracę,
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie i uzależnione od kwalifikacji oraz doświadczenia - od 7.000 zł. do 10 000zł.,
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dofinansowanie do wypoczynku, karty Multisport,
Informacje o firmie
Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. jest największym przedsiębiorstwem pogłębiarskim w Polsce. Naszym celem jest utrzymywanie priorytetowej pozycji na rynku krajowym, prowadzenie prac na Bałtyku poza granicami Polski oraz w dalszej perspektywie, wykonywanie robót pogłębiarskich na również innych akwenach morskich.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych

Aktualizacja: 23.11.2023