Ogłoszenie nieaktualne

Kasjer, Sprzedawca,

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska, obowiązki:
  • Praca stacjonarna w hurtowni w dni robocze, 8-16
  • Obsługa zamówień oraz sprzedaż dla firm i instytucji na terenie Trójmiasta
  • Do zadań będzie należeć między innymi:
    • wystawianie dokumentów sprzedażowych (paragony, faktury, wz) i wysyłanie ich mailem klientom
    • obsługa kasy fiskalnej na miejscu w hurtowni,
    • przygotowanie dokumentów sprzedażowych dla księgowości
    • dbanie o terminowe płatności klientów, wprowadzanie płatności do systemu, oraz informowanie klientów o spóźnieniach w płatnościach
    • sprawdzanie towaru przygotowanego dla klientów i dostaw
    • dbanie o porządek i układanie towaru
    • współpraca z pozostałymi pracownikami hurtowni w zakresie obsługi klientów
Wymagania:
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy z klientem,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, otwartość na ludzi,
  • samodzielność i otwartość na nowe wyzwania,
  • znajomość obsługi komputera,
  • mile widziana znajomość branży środków czystości lub FMCG,
  • mile widziana znajomość obsługi programu magazynowego SUBIEKT GT

Oferujemy:
  • szkolenia z zakresu znajomości oferowanych produktów,
  • długoterminową współpracę na podstawie umowy o pracę
  • ubezpieczenie grupowe dla pracownika po okresie próbnym,
  • możliwość dalszego rozwoju kariery
  • zatrudnienie od luty/ marzec 2024
Informacje o firmie
OPIS FIRMY:
Merkury – Hurtownia Chemii Gospodarczej i Artykułów Gospodarstwa Domowego od ponad czterdziestu lat działa na rynku odnosząc liczne sukcesy.
Posiadamy spore doświadczenie w zaopatrywaniu w środki czystości zakładów pracy, biur, szkół, instytucji, firm sprzątających, punktów gastronomicznych, spółdzielni mieszkaniowych i innych klientów z Trójmiasta i okolic.
Prowadzimy również salę sprzedaży gdzie każdy klient może samodzielnie zrobić zakupy co wyróżnia nas na tle konkurencji.
Ciągle staramy się poszerzać nasz asortyment i wprowadzać nowe środki czystości, artykuły bhp czy chemię gospodarczą, co pozwala nam na osiągnięcia nadrzędnego celu, jakim jest zaspokajanie potrzeb i spełnianych oczekiwań naszych Klientów.

Zasady przetwarzania danych w procesie rekrutacji dostępne są pod poniższym linkiem: https://www.merkurygdynia.pl/zasadyprzetwarzaniadanychosobowych Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.