Kierownik / Operator Stacji Paliw Shell Gdańsk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

OPIS
Twój zakres obowiązków
  • zarządzanie stacją paliw
  • kierowanie grupą około 10 pracowników w oparciu o obowiązujące standardy
  • motywowanie, wspieranie i szkolenie swojego zespołu
  • stałe działania celem osiągnięcia planowanego poziomu sprzedaży
  • efektywne wdrażanie aktualnych promocji wraz z monitorowaniem wyników
  • zapewnienie sprawności operacyjnej stacji paliw
  • budowanie pozytywnego wizerunku stacji
  • bieżąca dbałość o majątek stacji
Nasze wymagania
  • posiadanie lub gotowość założenia własnej działalności gospodarczej
  • zaangażowanie w wyznaczone cele
  • doświadczenie w pracy w handlu detalicznym
  • bardzo dobra organizacja pracy - umiejętność identyfikacji priorytetów
  • doświadczenie w placówkach handlu detalicznego (sklep, restauracja, dyskont)
  • znajomość pakietu MS Office (Excel w szczególności)
To oferujemy
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę, w sprawdzonym modelu biznesowym
  • dużą samodzielność i swobodę w zarządzaniu zespołem pracowników
  • zdobywanie nowych umiejętności
  • możliwość samorealizacji i zdobywania wynagrodzenia uzależnionego od uzyskanych wyników
  • system profesjonalnych szkoleń