Ogłoszenie nieaktualne

Koordynator Regionu TFM

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kadry

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub pokrewne z zakresu utrzymania technicznego i zarządzania nieruchomościami branży FM
  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu zespołem dedykowanym dla nieruchomości
  • kreatywność, innowacyjność i inicjatywa w prowadzeniu projektów
  • umiejętność kosztorysowania, czytania i analizy dokumentacji technicznej,
  • dobra znajomość obsługi komputera (mile widziana znajomość programów AutoCAD, NormaPro)
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, w tym terminologii technicznej z zakresu nieruchomości
  • zaangażowanie, samodzielność
Dodatkowe informacje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport
  • ciekawa, pełna wyzwań praca

Zadania:

  • nadzór nad przebiegiem procesów operacyjnych w Spółce w zakresie utrzymania jakości obsługi, zgodności realizacji usługi z umową, wsparcia operacyjnego i technicznego w powierzonym obszarze – woj. pomorskie ( branża Facility Management)
  • koordynacja pracy podległego zespołu; wsparcie kierowników obiektu w zarządzaniu zespołem pracowników
  • budowanie zespołu technicznego poprzez rekrutację wykwalifikowanej kadry i zarządzanie nią
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert przetargowych kontraktów ( techniczna obsługa obiektów)
  • współudział w implementacji kontraktów
  • przygotowywanie harmonogramu prac dla kluczowych kontraktów
  • zarządzanie budżetem technicznym kontraktów – raporty, analizy i kontrole sprzedaży, kosztów, płatności, ryzyka
  • kontrole techniczne i okresowe przeglądy na obiektach, wprowadzanie nowych technicznych rozwiązań i ulepszeń
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz - współudział w tworzeniu bazy klientów oraz w negocjacjach umów z klientami
  • rozwój biznesowy organizacji poprzez poszukiwanie nowych kanałów dystrybucji usług
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klientów
  • współpraca i nadzór nad zewnętrznymi firmami podwykonawczymi

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesłanie CV przez formularz aplikacyjny on-line.

Aktualizacja: 23.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl