Lider Sekcji Infrastruktury Teletechnicznej

Firmą
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kadry

Czego oczekujemy

  • Dobrej organizacji czasu pracy.
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności przywódczych.
  • Umiejętności analizy danych, wyciągania wniosków i posługiwania się arkuszem Excel.
  • Umiejętności prezentacyjnych, przekazywania wiedzy i uczenia innych.
  • Inicjatywy w działaniu oraz chęć rozwoju.
  • Szybkiego przyswajania wiedzy oraz dostosowania do zmieniających się warunków.
  • Współpracy z innymi działami firmy.

Twoje zadania:

  • Współpraca z Kierownikiem w zakresie realizacji zadań operacyjnych
  • Wsparcie Kierownika w procesach związanych z prawidłowym funkcjonowaniem działu
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi oraz współpracownikami z firmy
  • Bieżąca analiza danych oraz tworzenie raportów na potrzeby przełożonych
  • Systematyczne monitorowanie pracy swojego zespołu,
  • Motywowanie, szkolenie i rozwijanie umiejętności oraz wsparcie rozwoju swojego zespołu,
  • Wdrażanie  nowych pomysłów oraz doskonalenie procesów dla bieżących projektów/działań.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku.
  • Odpowiedzialne, rozwijające stanowisko pracy.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Możliwość rozwoju – realizację ambitnych projektów w skali całej organizacji.
  • Dobrą atmosferę w pracy.

Aktualizacja: 21.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl