Mechanik Przemysłowy w Dziale Utrzymania Ruchu - Gdańsk Przeróbka

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Monterzy, serwisanci,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Praca na terenie zakładu produkcyjnego przy utrzymaniu ruchu na instalacjach gazowych, parowych, kwasowych, wodnych oraz pozostałych. Do codziennych obowiązków będą należały czynności serwisowe związane z naprawą i konserwacją wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń takich jak:
  • przenośniki (taśmowe, kubełkowe, ślimakowe, zgrzebłowe)
  • kruszarki młotkowe
  • wentylatory
  • pompy
  • mieszalniki
  • przekładnie mechaniczne
  • przesiewacze
Obowiązki:
  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym
  • Usuwanie usterek mechanicznych oraz awarii
  • Wymiana i naprawa zużytych lub uszkodzonych części
  • Dbanie o utrzymanie wysokiej sprawności działania maszyn i urządzeń
  • Monitorowanie parametrów technicznych maszyn i urządzeń oraz raportowanie wszelkich nieprawidłowości
  • Współpraca z innymi działami w zakładzie, takimi jak produkcja, jakość i logistyka
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne związane z mechaniką lub pokrewnymi dziedzinami
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie utrzymania ruchu, preferowane w branży produkcyjnej lub przemysłowej
  • Znajomość zasad i praktycznych umiejętności dotyczących konserwacji i naprawy maszyn oraz urządzeń mechanicznych
  • Zdolności manualne i sprawność fizyczna, niezbędne do obsługi narzędzi i wykonywania czynności naprawczych
  • Znajomość podstawowych norm i przepisów bezpieczeństwa, konieczna do pracy z urządzeniami mechanicznymi
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, odpowiedzialność i gotowość do podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
Oferujemy:
  • Stałą pracę od 2 stycznia 2024
  • Wynagrodzenie przy DG 60 zł/h
  • Wynagrodzenie przy umowie o pracę 33 zł/h
  • Pracę od pon. do pt. w godz. 7-15, możliwość nadgodzin
  • Sprzęt, narzędzia oraz środki ochrony osobistej i odzież, niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV na adres:. [ukryte]

Aktualizacja: 08.11.2023