Menedżer ds. Wsparcia Rozwoju i Efektywności Sprzedaży

Firmą
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kadry

Wymagania:

  • Umiejętności interpersonalne: potrafisz nawiązywać kontakt i motywować zespół oraz partnerów.
  • Koncentracja na firmie: kierujesz się naszymi celami i masz motywację do ich osiągnięcia.
  • Organizacja: świetnie zarządzasz czasem i zadaniami.
  • Kreatywne rozwiązywanie problemów: potrafisz znaleźć nietypowe rozwiązania.

Twoje zadania:

  • Zarządzanie konkursami sprzedażowymi: pobudzaj naszą konkurencyjność, aby zespół zawsze dążył do doskonałości.
  • Budowanie relacji: nawiązuj mocne partnerstwa z zewnętrznymi partnerami i dostawcami, aby wzmocnić naszą sieć.
  • Optymalizacja procesów: dostosuj i zoptymalizuj nasze systemy motywacyjne, aby osiągnąć lepsze wyniki.
  • Systemy motywacji i prowizji: projektuj innowacyjne systemy, by zwiększyć sprzedaż i utrzymać klientów.
  • Współpraca między-kanałowa: wspieraj współpracę między działami, by osiągnąć jednolity sukces.

Co oferujemy:

  • Intrygująca praca: W dynamicznie rozwijającej się organizacji z wiodącą pozycją na rynku.
  • Docenienie efektów: Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników oraz premie za osiągnięcie celów.
  • Indywidualne podejście: Otwartość na Twoje pomysły i podejście do wykonywanych zadań.
  • Aktywność z korzyściami: Kartę Multisport, atrakcyjną Ofertę Pracowniczą, preferencyjne zakupy u Partnerów.
  • Narzędzia na start: Samochód służbowy, narzędzia oraz konkursy motywacyjne wspierające zespół w realizacji wyznaczonych zadań.
  • Dodatkowe bonusy: możliwość pracy w pięknej lokalizacji blisko morza.
Czy jesteś gotowy na rolę, która pozwoli Ci dokonywać zmian, wprowadzać innowacje i osiągać niezwykłe wyniki? Dołącz do nas i bądź częścią naszej podróży do sukcesu!

Aktualizacja: 12.01.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl