Młodsza Specjalistka / Młodszy Specjalista w Biurze Obsługi Klienta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zapraszamy do aplikowania osoby, które chcą rozwijać się w profesjonalnej obsłudze klienta w branży budowlanej. Poszukujemy osoby zaangażowanej, samodzielnej w działaniu, chcącej aktywnie rozwijać swoje kompetencje zawodowe i przyczynić się do rozwoju firmy.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa klienta i procesu sprzedaży krajowej i zagranicznej zgodnie z przyjętymi standardami:
- fakturowanie
- obsługa kasy
- obsługa programu magazynowego
  • Sporządzanie dokumentacji handlowej według obowiązującej procedury
  • dbanie o wizerunek firmy i marki
  • Wykonywanie czynności administracyjno–biurowych
Oczekujemy:
  • 1 – 2 lata doświadczenia adekwatnego doświadczenia zawodowego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Wyższe wykształcenie
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Obsługa urządzeń biurowych
Znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie będącej od ponad 30 lat liderem w branży zamocowań budowlanych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie miesięczne
  • Praca w Gdyni - od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00
  • Lunch karty
  • Nagrody okazjonalne
  • Możliwość przystąpienia do Grupowego Ubezpieczenia na Życie
  • Możliwość przystąpienia do programu emerytalnego
  • Darmowy parking dla pracowników
  • Dogodna lokalizacja pracy – 8 min. od SKM Grabówek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Handlowe Hamar sp.j. B. i H. Grzesiak z siedzibą w Gdyni przy ul. Hutniczej 7, moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Młodsza Specjalistka / Młodszy Specjalista w Biurze Obsługi Klienta zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. oraz zgodnie z klauzulą informacyjną znajdującą się pod adresem: https://hamar.com.pl/pl/praca/klauzula-rekrutacja