Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta (Branża Badań Opakowań)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Opis stanowiska:
  • Pełna opieka nad Klientem (koordynacja całego przebiegu realizowanych zleceń) – przyjęcie zlecenia – realizacja – wydanie wyników badań
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji J.S. Hamilton oraz z zewnętrznymi dostawcami usług w celu prawidłowej i terminowej realizacji zleceń
  • Terminowe wystawianie faktur za wykonane usługi oraz nadzór nad ich płatnościami
  • Ścisła współpraca z opiekunem handlowym klienta oraz pozostałym zespołem
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (towaroznastwo, chemia, biotechnologia, pokrewne)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta np. call center, biuro obsługi klienta, handlowiec, etc. (nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji, rozwiązywanie różnorodnych problemów)
  • Praktyczna znajomość pakietu Office (Excel, IFS)
  • Doświadczenie w pracy na wewnętrznych systemach
  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego (jeden z języków musi być na poziomie min. B1, drugi może być na niższym)
  • Kompetencje zespołowe (praca opiera się głównie na dobrej komunikacji zarówno z osobami z zewnątrz, jak również wewnątrz)
Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia poprzez gwarantowaną umowę o pracę
  • Udział w ambitnych projektach oraz realna możliwość rozwoju zawodowego wraz z docenieniem zaangażowanych pracowników przez Kierownika Działu
  • Pakiet medyczny - LUX MED
  • Ubezpieczenie na życie - GENERALI
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, imprezy okolicznościowe dla dzieci)
  • Udział w systemie poleceń (polecamy osobę z zewnątrz, a za to możemy otrzymać dodatkowe wynagrodzenie)
  • Dostęp do platformy kafeterynej (wymieniamy punkty na bilety do kina, teatru etc.)
  • Możliwość zdobycia dużego praktycznego doświadczenia (uczymy się wszystkiego praktycznie)
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • Wsparcie doświadczonych osób na wszystkich etapach pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej na ustalonych zasadach
Informacje o firmie
Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.
Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.
J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.