Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: GD/10/01/2024

Zadania:
  • Egzekwowanie spłaty długu przy pomocy środków określonych w obowiązujących przepisach prawnych (windykacja),
  • Obsługa i realizacja reklamacji od klientów,
  • Weryfikacja i wprowadzanie danych w programie spedycji DB Schenker,
  • Weryfikacja i wprowadzanie danych w programie magazynowo - księgowym IFS,
  • Drukowanie listów przewozowych, atestów i innych dokumentów związanych z wysyłką towaru przez dział handlowy,
  • Dbanie o poprawny obieg dokumentów wystawianych przez dział i dla działu,
  • Obsługa telefoniczna klientów w zakresie realizowanych zamówień i reklamacji w zakresie własnych kompetencji,
  • Ścisła współpraca z działami: magazyny i dział handlowy,
  • Archiwizacja dokumentów działu BOK.

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe kierunkowe,
  • Systematyczność, dokładność i precyzyjne działanie w warunkach dużej ilości informacji,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Znajomość programu IFS - dodatkowy atut,
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 16:00,
  • Praktyczna znajomość programu MS. Office.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w firmie produkcyjnej z 30-letnim doświadczeniem i pozycją lidera na rynku bakalii,
  • Zdobycie doświadczeń i szerokiego rozwoju zawodowego,
  • Udział w projektach interdyscyplinarnych.

Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie

Dziś, dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu firmy, w oparciu o surowce najlepszej jakości, certyfikatom zobowiązującym do nieustannego doskonalenia, z dumą prezentujemy produkty, także pod marką Bakal. Atlanta Poland S.A. posiada dwa zakłady - w Gdańsku i we Włocławku. Nasza firma kojarzona jest ze smacznymi i pełnowartościowymi bakaliami, ale nasza firma to przede wszystkim ludzie, których praca prowadzi do dostarczania na rynek hurtowy i detaliczny wysokiej jakości bakalii. Konsekwentnie realizujemy założoną strategię. Zaangażowanie i lojalność to główne cechy naszych pracowników, dzięki którym firma może pochwalić się mianem lidera na rynku hurtowego handlu bakaliami.

Odpowiadając na nasze ogłoszenie wyraża Pan/ Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).