Młodszy Spedytor - Pruszcz Gdański

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Obowiązki:
  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży usług logistycznych,
  • Nawiązywanie i rozwijanie współpracy z klientami oraz podwykonawcami,
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy,
  • Obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków,
  • Kompleksowa realizacja zleceń,
  • Koordynacja przepływu informacji i dokumentów przewozowych.
Wymagania:
  • Umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji,
  • Znajomość zagadnień związanych z organizacją i realizacją procesu sprzedaży – mile widziane,
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług – mile widziane,
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole,
  • Zaangażowanie w osiąganie wyznaczonego celu.
To oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie uwarunkowane wynikami (podstawa + premia),
  • Zaawansowane szkolenie, kompleksowo przygotowujące do pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer + telefon służbowy),
  • Rozbudowaną ścieżkę kariery,
  • Szkolenia poszerzające wiedzę branżową,
  • Miłą atmosferę,
  • Ciekawą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie,
  • Pakiet wewnętrznych benefitów (Poranek Kojota, Swobodne piątki i wiele innych).

Konieczne dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)