Młodszy/Specjalista ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży CC

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3500 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wychodzące,
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twoje obowiązki:
  • Aktywna sprzedaż telefoniczna produktów i usług z oferty Fair Finance24
  • Analiza bieżących potrzeb Klienta oraz dostosowanie spersonalizowanej oferty produktowej
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Raportowanie i analizowanie indywidualnych wyników sprzedażowych
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych, a dzięki temu zarabianie dobrych pieniędzy!
Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00, wolne weekendy
  • Inflacja nam nie straszna – gwarantujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę - już od 6 miesiąca otrzymasz umowę na czas nieokreślony
  • Bardzo motywujący system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • Wsparcie w okresie wdrożenia oraz szkolenia rozwijające Twoje umiejętności
  • Przejrzysty zakres obowiązków
  • Przyjazną atmosferę w pracy i wspierający się Zespół
Oczekujemy:
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych,
  • Indywidualnego podejścia do Klienta oraz mówienia "językiem korzyści"
  • Zdolności w budowaniu pozytywnej relacji z Klientem,
  • Konsekwencji w dążeniu do realizacji założonych celów sprzedażowych,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę oraz kreatywnego myślenia
Informacje o firmie
Do naszego Zespołu poszukujemy doświadczonych konsultantów do działu CC
Jeśli posiadasz umiejętności sprzedażowe, lubisz wyzwania, jesteś osobą komunikatywną z głową pełną pomysłów – dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności.
Naszą siłą jest Zespół. Tworzymy grupę ludzi nastawionych na skuteczne i aktywne działanie oraz współpracę. Koncentrujemy się na budowaniu przyjaznego środowiska pracy i dbamy o pozytywną atmosferę.
Jeśli masz sporo do powiedzenia i dar przekonywania, to stanowisko Młodszego/Specjalisty ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży w Grupie Kapitałowej Fair Finance24 , czeka właśnie na Ciebie :-)
Wyślij nam swoje CV na adres  [ukryte] ,

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Fair Finance24 sp. z o.o.(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).