Monter instalacji światłowodowych (od 4500 zł do 10000 na rękę)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma ETM Leszek Makurat Sp. z o.o. poszukuje do pracy na stanowisko: monter instalacji światłowodowych.
Oferujemy:
·        Wynagrodzenie od 4500 zł (na rękę) na przyuczeniu, wraz z zaangażowaniem i doświadczeniem realne zarobki wzrastają do 10 000 zł (na rękę).
·        Przyuczenie do pracy
·        Wsparcie doświadczonych instalatorów
·        Odzież roboczą i niezbędne narzędzia do pracy
Opis stanowiska:
·        Budowa instalacji światłowodowych w zabudowie jednorodzinnej i wielorodzinnej na terenie województwa pomorskiego
·        Układanie kabli światłowodowych
Wymagania:
·        Prawo jazdy kat. B
·        Zaangażowanie
·        Dyspozycyjność
·        Samodzielność
·        Mile widziane doświadczenie przy spawaniu światłowodów
·        Brak przeciwskazań do pracy na wysokości

Aktualizacja: 26.10.2023