Ogłoszenie nieaktualne

Narzędziowiec

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Pozycja została utworzona w celu wsparcia MacGregor, zlokalizowanego w naszym biurze w Gdyni. Osoba na stanowisku Narzędziowca przede wszystkim jest odpowiedzialna za wydawanie, przyjmowanie, monitorowanie i przechowywanie narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i innego sprzętu w warsztacie. Dodatkowo zajmuje się inwentaryzacją oraz  monitorowaniem uszkodzeń, a także wymianą tych urządzeń.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • nadzór nad zaopatrzeniem, materiałami i zapasami narzędzi specjalnych,
  • wydanie pracownikom (instalatorowi/serwisantowi/technikowi) niezbędnych do pracy materiałów,
  • odpowiedzialność za inwentaryzację narzędzi dostarczanych przez techników,
  • utrzymanie na odpowiednim poziomie zapasów materiałów eksploatacyjnych lub materiałów niezbędnych do czynności instalacyjnych/serwisowych,
  • tworzenie zamówień dostaw lub materiałów w porozumieniu z miejscami instalacji lub serwisu,
  • utrzymanie czystości i porządku w wyznaczonym miejscu pracy,
  • wykonywanie innych prac zleconych przez bezpośredniego przełożonego.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,
  • doświadczenie na pokrewnym stanowisku zawodowym,
  • praktyczna znajomość narzędzi z zakresu montażu konstrukcji stalowych, hydrauliki siłowej oraz mechaniki,
  • umiejętność wykonywania drobnych napraw,
  • sumienność przy realizacji zleconych zadań,
  • uczciwość oraz zaangażowanie,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziane: uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz uprawnienia do obsługi suwnic.
CO OFERUJEMY?
  • opiekę zdrowotną Medicover
  • kartę Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich
  • ubezpieczenie na życie UNIQA
  • udział w projektach wewnętrznych i szkoleniach za granicą
  • pracę w globalnej organizacji z różnorodnymi, interesującymi zadaniami w rozwijającym się biznesie
  • możliwość dalszego rozwoju kompetencji zawodowych
Zachęcamy do przesłania swojego CV!

Informacje o firmie
MacGregor shapes the offshore and marine industries by offering world-leading engineering solutions and services with a strong portfolio of MacGregor, Hatlapa, Porsgrunn, Pusnes and Triplex brands. Shipbuilders, owners and operators are able to optimize the lifetime profitability, safety, reliability and environmental sustainability of their operations by working in close cooperation with MacGregor.
MacGregor solutions and services for handling marine cargoes, vessel operations, offshore loads, crude/LNG transfer and offshore mooring are all designed to perform with the sea. www.macgregor.com