Performance Marketing Specialist (Mid/Senior)

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 7500
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
  1. Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu kampanii Google Ads i Meta Ads,
  2. Mile widziane doświadczenia w prowadzeniu TikTok Ads i LinkedIn Ads,
  3. Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2,
  4. Doświadczenie w prowadzeniu kampanii e-commerce i leadowych dla klientów B2B i B2C,
  5. Bardzo dobra znajomość narzędzi:
  • Google Analytics 4.0,
  • Google Tag Manager,
  • Looker Studio,
  • MS Excel lub Arkusze Google.
Mile widziana znajomość narzędzi UX Performance, np. Crazy Egg, Hot Jar,
Dodatkowym plusem będą aktualne certyfikaty Google Ads i Google Analytics.

Zadania:
  1. Audytowanie kont reklamowych i uczestniczenie w procesie ofertowania,
  2. Planowanie kampanii, estymacja budżetu i wyników,
  3. Ustalanie KPI kampanii zgodnie ze strategią,
  4. Konfiguracja analityki na potrzeby prowadzonych kampanii,
  5. Konfiguracja i optymalizacja kampanii zgodnie z założonymi celami i budżetem,
  6. Raportowanie wyników i kontakt z klientem,
  7. Proponowanie i testowanie nowych narzędzi i rozwiązań,
  8. Planowanie i realizacja testów A/B,
  9. Współpraca z zespołem Design w zakresie tworzenia kreacji,
  10. Współpraca z zespołem przy burzach mózgów i wdrażaniu nowych rozwiązań,
  11. Trzymanie ręki na pulsie branżowych nowości.
  12. Samodzielność w organizowaniu pracy i odpowiedzialność za wyniki.
Oferujemy:
  1. Pracę zdalna lub w trybie hybrydowym w naszym biurze w Gdańsku
  2. Sprzęt potrzebny do pracy
  3. Elastyczne godziny pracy
  4. Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
  5. Budżet szkoleniowy

Proces rekrutacyjny:
  1. Spotkanie online - wstępna rozmowa
  2. Zadanie rekrutacyjne
  3. Spotkanie online - omówienie zadania
  4. Spotkanie w siedzibie firmy w Gdańsku
  5. Decyzja o współpracy
Informacje o firmie

BOLDshift od ponad 16 lat pomaga klientom szukać przewag biznesowych, realizować odważne zmiany i być pierwszymi w różnych dziedzinach. Cztery obszary naszych działań to: strategia marki i branding, komunikacja marketingowa, kreowanie innowacji w duchu design thinking i human centered design oraz inżynieria i prototypowanie.
Dołącz do zespołu, który zawsze ambitnie poszukuje najlepszych rozwiązań.

Informujemy, że administratorem danych jest BOLDshift Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Kościerska 7 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis Rocket Jobs oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.