Pomocnik spedytora/dyspozytor transportu kontenerów

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę w branży transportowej.
Poszukujemy z możliwością przyuczenia pracownika pomocnika spedytora/dyspozytora do firmy zajmującej sie transportem krajowym kontenerów
Praca w Gdańsku.
Obowiązki:
-planowanie, realizowanie i monitorowanie zleceń transportu drogowego
-tworzenie dokumentacji transportowej
-dbanie o terminowość i jakość oferowanych usług
-awizowanie kierowców w portach i na depotach kontenerowych
Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres próbny, a następnie umowę na czas nieokreślony
-pełne wdrożenie i wsparcie
-stabilne zatrudnienie
-pracę w stabilnej i równocześnie dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym
-narzędzia niezbędne do wykonywania pracy