Poszukiwany Specjalista d/s Sprzedaży w biurze podróży Pruszcz Gdański

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent

Nowo Powstające Biuro podróży Wakacje.pl Pruszcz Gdański poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista d/s Sprzedaży Usług Turystycznych

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański ul Domeyki

Obowiązki:
kompleksowa obsługa klientów
aktywna sprzedaż produktu
udzielanie informacji o produktach i promocjach
doradztwo, przygotowywanie oferty turystycznej
obsługa posprzedażowa
budowanie i dbanie o pozytywne relacje z nowymi i obecnymi klientami
kompleksowe zarządzanie biurem.

Wymagania:
doświadczenie w branży i praca na podobnym stonowisku
dobra znajomość popularnych destynacji turystycznych
zaangażowanie i nastawienie na realizację celu
entuzjazm w realizacji powierzonych zadań
samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej
umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
wysoka kultura osobista

Oferujemy:
umowę o pracę
system premiowy
pracę w renomowanej firmie o zasięgu ogólnopolskim
wewnętrzne treningi oraz zagraniczne wyjazdy szkoleniowe.

Osoby spełniające powyższe oczekiwania, zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o wysłanie CV wraz z zamieszczonym zdjęciem na adres
[ukryte]