Praca dla osób z orzeczeniem niepełnosprawności - Junior Assistant

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
HR,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

PL

Firma Seargin poszukuje kandydatów na stanowisko Junior Specialist/Assistant.

Nasze główne Obowiązki:
W zależności od Twoich umiejętności i doświadczenia, dopasujemy dla Ciebie odpowiednią rolę u nas w firmie. Rozwój w naszej firmie możliwy jest w różnych obszarach m.in. w dziale finansowym, administracyjnym, sprzedażowym i wiele innych.

Nasze główne Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub status studenta studiów niestacjonarnych;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - poziom minimum B1;
  • Znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel i Word;
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem pracy;
  • Skrupulatność, dokładność i sumienność w działaniu;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i pozytywne nastawienie do ludzi;
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Praktyczne wykorzystanie języków obcych dzięki pracy w międzynarodowym środowisku;
  • Team spirit budowany w oparciu o spotkania integracyjne;
  • Przyjazne i nowoczesne biuro w jednej z przyjemniejszych lokalizacji w Gdańsku (Garnizon/Wrzeszcz);
  • Dodatkowe 4 godziny wolne od pracy w dzień urodzin;
  • Indywidualny wybór benefitów dzięki platformie kafeteryjnej MyBenefit (m.in. pakiet Multisport);
  • Dostęp do opieki medycznej – w tym wizyt domowych (prywatna opieka medyczna);
  • Lunch club dla pracowników z najlepszymi wynikami;
  • Możliwości rozwoju, w tym budżet na szkolenia i warsztaty branżowe;
  • Akademia SAP - możliwość dołączenia do naszego programu szkoleniowego;
  • Zajęcia języka angielskiego i niemieckiego;
  • Rekrutacje wewnętrzne i możliwość zmiany ścieżki kariery wewnątrz organizacji;
  • Elastyczne godziny pracy w określonym przedziale;
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość pracy zdalnej, jeżeli, hybrydowej lub w pełni stacjonarnej.
Jeśli spełniasz te kryteria i jesteś gotów podjąć wyzwanie na stanowisku Junior Specialist/Assistant, czekamy na Twoje zgłoszenie :)

ENG

Company Seargin is looking for candidates for the position of Junior Specialist/Assistant.

Our Main Responsibilities:
Depending on your skills and experience, we will match you with a suitable role within our company. Development in our company is possible in various areas, including finance, administration, sales, and many others.

Our Main Requirements:
  • Higher education or status as a part-time student;
  • Proficiency in English (spoken and written) at a minimum B1 level;
  • Proficiency in MS Office, with a special focus on MS Excel and Word;
  • Organizational skills and the ability to manage working time;
  • Diligence, accuracy, and conscientiousness in action;
  • Ability to work under time pressure;
  • Strong interpersonal skills and a positive attitude toward people;
  • Ability to work in a team.
We Offer:
  • Practical use of foreign languages in an international environment;
  • Team spirit built on integration meetings;
  • A friendly and modern office in one of the most pleasant locations in Gdańsk (Garnizon/Wrzeszcz);
  • An additional 4 hours of leave on your birthday;
  • Individual choice of benefits through the MyBenefit cafeteria platform (including the Multisport package);
  • Access to medical care, including home visits (private medical care);
  • Lunch club for employees with the best results;
  • Development opportunities, including a budget for industry-specific training and workshops;
  • SAP Academy - the opportunity to join our training program;
  • English and German language classes;
  • Internal recruitment and the opportunity to change your career path within the organization;
  • Flexible working hours within a defined range;
  • Group insurance on favorable terms;
  • The possibility of remote, hybrid, or full-time office work.
If you meet these criteria and are ready to take on the Junior Assistant position, we look forward to receiving your application :)
Informacje o firmie
Seargin to dynamiczna międzynarodowa firma technologiczna działająca w 50 krajach. W Seargin stawiamy na innowacje i tworzymy projekty, które kształtują przyszłość i znacząco poprawiają jakość życia.
Nasze rozwiązania znajdziesz w przemyśle kosmicznym, wspierając naukowców w opracowywaniu leków przeciwnowotworowych oraz w wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla klientów przemysłowych na całym świecie. To tylko niektóre z obszarów, na których działamy.
Dostarczamy wysokiej jakości, niezawodne usługi informatyczne i inżynieryjne. Globalne firmy zaufały nam zarządzanie ich kluczowymi systemami.
Specjalizujemy się w wysokich technologiach przemysłowych, takich jak Digital Twins, Machine Vision i Systemy Inspekcji Dostosowane, Zarządzanie Aplikacjami, Cyberbezpieczeństwo, Sztuczna Inteligencja oraz Konsulting SAP

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Aktualizacja: 10.01.2024