Pracownik adopcyjny w OTOZ Animals

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Marketing,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

OTOZ Animals z siedzibą w Bojanie zatrudni pracownika do prowadzenia adopcji zwierząt oraz współtworzenia mediów społęcznościowych.

Wymagania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu profili na Facebook/ Instagram /Tiktok
  • Znajomość narzędzi Facebook business suite, Canva, Office
  • Podstawowa wiedza dot. opieki nad zwierzętami i pozytywny stosunek do zwierząt
  • Kreatywność, umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Znajomość środowiska Windows
  • Umiejętność tworzenia grafik oraz banerów Obowiązki:
  • Redagowanie treści dotyczących ogłoszeń adopcyjnych zwierząt
  • Tworzenie materiałów zdjęciowych oraz filmowych
  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych (Facebook, Instagram, TikTok)

Oferujemy:
  • Pracę w jednej z największych organizacji prozwierzęcych w Polsce
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w kwocie 4000 netto /miesięcznie
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole
  • Możliwość aktywnej pomocy zwierzętom w potrzebie
Zachęcamy do kontaktu, informując jednocześnie, że praca ma charakter stacjonarny, w siedzibie Stowarzyszenia w Bojanie.

Złóż swoje CV, dodając klauzulę “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OTOZ Animals 84-207 Bojano, ul. Rzemieślnicza 2 [ukryte] 8 w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Aktualizacja: 28.06.2023