Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik biurowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4600 - 4650
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Kierownik,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Firma ECO-MAN SUROWCE WTÓRNE, poszukuje pracownika na stanowisko „Pracownik biurowy do obsługi klienta”
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Obsługa klientów przywożących złom i inne odpady, które skupujemy.
  • Klasyfikacja i rozliczanie przyjętego złomu/odpadów
  • Prowadzenie kasy zgodnie z instrukcja kasową,
  • Obsługa systemu BDO
  • Obsługa programów zakupowo- sprzedażowych
  • Praca od pon. do pt. od 07.00-15.00 oraz 9.00-13.00 (co trzecia sob.)
  • Doświadczenie w branży złomowej będzie dodatkowym atutem.
Wymagania:
  • Znajomość obsługi komputera warunek konieczny -znajomość pakiet office
  • Dyspozycyjność,
  • Komunikatywność.
  • Pracowitości i wysokiej umiejętność organizacji pracy.
Oferta:
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Przyjazne warunki pracy;
  • Praca zarówno dla kobiet i mężczyzn
  • Wdrożenie stanowiskowe w okresie próbnym
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki lekarskiej.
Miejsce pracy:
Gdańsk
To oferujemy
Szukamy konkretnych osób nastawionych na to, że po okresie przyuczenia zostają i pracują na stałe. Współpraca ze stałą stabilną wieloletnią załogą na której można polegać, którzy chętnie wspierają nowego pracownika