Przedstawiciel Handlowy ds. monitoringu mobilnego GPS

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku handlowym w sektorze B2B (mile widziana branża IT lub pokrewna motoryzacji lub transportowi)
  • znajomość systemów monitoringu pojazdów i aplikacji CFM będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w samodzielnym aktywnym poszukiwaniu klientów (mile widziana własna baza Klientów)
  • umiejętność nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • umiejętności współpracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi Klientami firmy
  • przygotowanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość bezpośredniego wpływu na kształt systemu monitoringu pojazdów i zarządzania flotą
  • atrakcyjny system wynagrodzenia - podstawa 4000,00 zł netto + system prowizyjny zależny od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód lub dodatek na paliwo, laptop, telefon, Internet
  • szkolenia produktowe
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie – lidera w branży ochrony i bezpieczeństwa, który znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018, Gazele Biznesu 2017, Konsumencki Lider Jakości 2022 oraz Laur Klienta 2023.

Aktualizacja: 07.09.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl