Ogłoszenie nieaktualne

Przedstawiciel Handlowy

Firmą
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Czym trzeba się wykazać, aby pracować dla nas:

  • Entuzjazm do pracy w biznesie.
  • Doświadczenie w sprzedaży usług.
  • Chęć do rozwoju osobistego.
  • Umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie.
  • Zasady moralne, etyka, charakter i perspektywa życiowa.
  • Silna orientacja na wyniki.
  • Gotowość do podróży.
  • Osobowość handlowca

Opis stanowiska:

  • Chcesz zarabiać prawdziwe pieniądze i nie boisz się pracy w systemie B2B? Poszukujemy doświadczonych handlowców. Mamy rozbudowany system wsparcia od początku współpracy. Jeden z naszych dyrektorów będzie towarzyszył Ci w pierwszych spotkaniach. W przypadku wspólnej wygranej zamówienie zostanie zaliczone na Twoje konto. Pokażemy Ci, że nasze usługi są na najwyższym poziomie i jest się czym pochwalić.

Co oferujemy:

  • Ciekawa i różnorodna praca, wnosimy coś bardzo wyjątkowego, firmy chętnie podejmują się współpracy.
  • Prowizje uzależnione od wyników (nie mamy limitu zarobków)
  • B2B współpraca (bez początkowej podstawy finansowej)
  • Sprawdzone know how i poważne podejście do klientów.
  • Szkolenie i wsparcie.
  • Duży stopień swobody i samoorganizacji czasu.
  • Możliwości samorealizacji i rozwoju osobistego.

Aktualizacja: 24.05.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl