Ogłoszenie nieaktualne

Przedstawiciel Handlowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • posiadanie umiejętności negocjacyjnych i analitycznych,
  • bardzo dobra organizacja swojej pracy,
  • umiejętność obsługi komputera (bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE),
  • prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie i zmotywowanie do osiągania jak najwyższych standardów w pracy,
  • dyspozycyjność.
Mile widziane:
  • CV ze zdjęciem,
  • doświadczenie w pracy w handlu,
  • znajomość zasad związanych z nawiązywaniem trwałych relacji z klientami.

Zakres obowiązków:

  • analiza i planowanie współpracy z klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego,
  • realizacja założonych wyników sprzedaży,
  • utrzymywanie współpracy ze stałymi klientami firmy,
  • przygotowanie ofert sprzedaży,
  • budowanie i umacnianie wizerunku firmy na podległym terenie,
  • przedstawianie oferty spółki,
  • cykliczne wizyty u klientów.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szacunek do pracownika i efektywnej pracy,
  • przejrzyste zasady wynagradzania premiując osiągane wyniki,
  • profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne,
  • samochód służbowy,
  • telefon komórkowy bez limitów.

Aktualizacja: 29.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl