Przedstawiciel ds. Sprzedaży ubezpieczeń majątkowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Nasze wymagania:

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • Umiejętność organizacji czasu i pracy własnej – u nas to codzienność
  • Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
  • Gotowość do współpracy w oparciu o działalność gospodarczą
  • Doświadczenie w sprzedaży lub w branży ubezpieczeniowej mile widziane, ale nie jest konieczne – wszystkiego Cię nauczymy
  • Wykształcenie min. średnie

Forma współpracy: własna działalność gospodarcza Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów – Ty decydujesz do jakich klientów chcesz trafić: indywidualnych, małych firm czy dużych korporacji
  • Przygotowywanie ofert ubezpieczenia zapewniających najlepszą ochronę majątku
  • Prowadzenie spotkań sprzedażowych
  • Zdobywanie wiedzy dotyczącej ubezpieczeń majątkowych
  • Udział w szkoleniach i warsztatach podnoszących kwalifikacje zawodowe

To oferujemy:

  • Wieloskładnikowe wynagrodzenie (m.in. wsparcie na start, prowizje, premie) – masz wpływ na wysokość swoich dochodów
  • Elastyczny czas oraz miejsce pracy
  • Możliwość kształtowania swojej kariery
  • Wsparcie doświadczonego menedżera na każdym etapie współpracy
  • Wzajemny szacunek i współpracę opartą na otwartej komunikacji
  • Wsparcie w otwarciu własnej działalności gospodarczej
  • Wyjazdy w ramach konkursów i nagród za Twoje wyniki
Benefity:
  • Elastyczny czas pracy
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Pakiet szkoleń
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Aktualizacja: 05.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl