Regionalny Koordynator Sprzedaży

Firmą
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta

Wymagania:

  • min. 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży retail
  • znajomości procesów, standardów i narzędzi do efektywnej realizacji celów
  • doświadczenia w zarządzaniu strukturami sprzedażowymi
  • silnej orientacji na cel i szerokiej perspektywy biznesowej
  • zmysłu estetycznego pozwalającego na pracę w branży fashion
  • mobilności i prawa jazdy kat. B
  • dobrej znajomości programu MS Excel
  • współpraca oparta na formie B2B

Obowiązki:

  • rozwój i zarządzanie podległym regionem w ujęciu sieci własnych sklepów
  • nadzór nad efektywną realizacją celów sprzedażowych (KPI)
  • kontrolę zgodności działań operacyjnych ze standardami sieci
  • zapewnienie określonego poziomu jakości obsługi klienta
  • motywowanie i rozwijanie podległego zespołu
  • wyznaczanie celów zwiększających efektywność sieci sprzedaży
  • rekrutacja i organizacja pracy w podległych sklepach
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu procedur operacyjnych

Oferujemy:

  • współpracę ze znaną marki, stabilnej w swojej branży z ludźmi o wspólnej pasji
  • system wdrożenia oraz szkoleń startowych
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowania
  • wsparcie zespołu i dużą samodzielność działania
  • rozwój zawodowy
  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego i/lub ubezpieczenia grupowego

Aktualizacja: 17.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl