Specjalista ds. Finansów i Księgowości AP/AR/GL z j. niemieckim - home office

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Obowiązki:
  • Prowadzenie procesów księgowych działu AP, AR lub GL (w zależności od doświadczenia)
  • Wspieranie działań związanych z zamknięciem miesiąca
  • Przygotowywanie analiz finansowych
  • Przygotowywanie raportów, dokumentacji
  • Sprawdzanie, czy transakcje są księgowane zgodnie z polityką rachunkowości
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Procesowanie transakcji, księgowanie faktur kosztowych krajowych i zagranicznych

Wymagania:
  • 2-letnie doświadczenie w obszarze księgowości międzynarodowej
  • Język niemiecki i angielski na poziomie min. B2
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office, w tym doskonałe umiejętności pracy w programie MS Excel

Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, od pierwszego dnia zatrudnienia
  • Pracę zdalną 100% (z dowolnego miejsca w Polsce)
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach i zdobycia doświadczenia w globalnych firmach
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (Multisport, ubezpieczenie medyczne, kursy językowe, kafeteria)

Aktualizacja: 02.03.2023