Specjalista ds. Sprzedaży (Spedycja)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji z obecnymi klientami w zakresie transportów morskich, lotniczych oraz drogowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert, oraz efektywne dążenie do realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez doradztwo oraz indywidualne podejście do potrzeb klientów
  • Monitorowanie rynku, śledzenie trendów i zmian w branży, analiza działań konkurencji oraz identyfikacja nowych możliwości rynkowych.
  • Regularne raportowanie wyników sprzedaży
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży usług spedycyjnych (warunek konieczny)
  • Znajomość branży w spedycji morskiej, lotniczej lub drogowej
  • Profesjonalna postawa prokliencka
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne umożliwiające rozwój relacji biznesowych
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B
  • Pracę w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, auto służbowe do użytku prywatnego)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Szereg benefitów: Dofinansowanie do karty multisport, prywatnej opieki medycznej, szkoleń i kursów, elastyczny czas pracy, inicjatywy dobroczynne, brak dress code’u, spotkania integracyjne
Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w dynamicznie rozwijającej się branży!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres [ukryte]

Aktualizacja: 05.01.2024